ניקוי ספות

חייג עכשיו וקבל הצעת מחיר
053-5757574

 

הינה פעולה חיונית , אין בית שלא מכיל בתוכו ספות, ורוב הזמן אנו וילדנו שוהים בסלון לכן מומלץ אחת לשנה להזמין חברה המתמחה בניקוי ספות.

אנחנו נגיע אליכם עד הבית נהבחן את סוג הבד וסוגי הכתמים נתאם ביחד את הציפיות,ורק לאחר שנוודא שבסיום העבודה תהיו מרוצים ניגש  לעבודה.

ניקוי ספות מתאים לכל אחד שרוצה לשמור שהספות שלו יהיו נקיות ויריחו טוב, ובעיקר יאריכו חיים לעוד שנים רבות.

אנו באגם מתמחים בניקוי של מגוון כלי בית כגון ספות, כיסאות ,כורסאות,וילונות ושטיחים, ומשתמשים אך ורק בחומרים  שלא מזיקים לסביבה.
אם הוכתמה לכם הספה בעקבות תאונת קפה חמורה, או אם אתם אוהבים לאכול ארוחת ערב מול הטלויזיה על הספה, כדאי שתזמינו ניקוי ספות מבית אגם. אנחנו הטובים ביותר בניקוי ספות, ומתחייבים לעבודה ברמה הגבוהה ביותר שעוד לא פגשתם ובמחירים הטובים ביותר.
 
במשך חייו של הסלון מצטברים עליו סוגים שונים של לכלוך. העיקריים שבהם מונים שלושה :
 
  • סוג לכלוך מוצק – אבק, חול, שערות, וכל לכלוך מוצק אחר שאינו מתפרק במים בזמן שטיפה. אנו שואבים באופן טוטאלי את הספה מכל סוג של לכלוך מוצק בעזרת שואב עוצמתי בעל פילטרים היפואלרגיים.
     
  • כתמים - כתמים אלו נוצרים מהשימוש היומיומי. כתמי אוכל ושתייה קלה, קפה,תה,קיא ,שתן,צואה, כתמי טושים וסוגי כתמים אחרים. אנו נלחמים בכל כתם בעזרת מסירי כתמים מקצועיים תוצרת ארה"ב.
     
  • לכלוך כללי – זהו הלכלוך המצטבר כתוצאה מישיבה על המערכת. זיעה, שומן גוף ואף פיח מהאוויר יוצרים מרקם אפור המציגים את הבד עכור ומראה ישן. אנו שוטפים את הבד בפורמולות אנזימטיים המפרקים את כל החלבונים שיוצרים את הלכלוך השומני.

ניקוי ספות

חברת אגם שירותי ניקוי ספות מעור ושירותי ניקוי ספות מבד. על מנת לקבל תוצאות טובות בתהליך ניקוי ספות יש לקחת בחשבון כמה מרכיבים. ראשית מה הניסיון שיש לטכנאי ניקוי הספות? האם הציוד שמשתמש מתקדם ומתאים לניקוי הספות החדישים? האם חומרי הניקוי הם מתקדמים שייתנו תוצאה טובה? והכי חשוב את מי אני מכניס הביתה?

 

חברתנו מתמחה בתחום ניקוי ספות עור מכל הסוגים, באמצעות טכנולוגיה מאיטליה. הניקוי מתבצע באמצעות חומרים ירוקים ולא מזהמים והשירות ניתן בבית הלקוח.

ניקוי ספות עור דורש מיומנות ואחריות רבה. טעות הקטנה ביותר יכול להוביל לנזקים שתיקונים עלול לעלות ביוקר. לדוגמא : מאחר והצבעים שהעור צבוע הם על בסיס מים, בזמן הרטבת הסלון ישנה סכנה ממשית שעלול לרדת צבע. לרוב הצבע יורד ממערכות ישיבה שנוקו על ידי הלקוח באופן אגרסיבי עם תכשירים כמו: ספוג הפלא, אקונומיקה, ושפשוף חזק שעלול לגרום לשכבת ההגנה, הלקה, לרדת. 

ניקוי ספות בד

חברת אגם שמה לעצמה כמטרה להיות מס' 1 בתחום ניקוי ספות בד מכל הסוגים. אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח במטרה לתת את השירות הטוב ביותר, באופן המהיר והמקצועי ביותר.

ניקוי ספות - בחומרים ירוקים 

חומר ירוק הינו מושג המתייחס לשמירת הסביבה האקלוגית. ניקוי ספות בחומרים ירוקים משמעותם שחומרים אלו אינם מכילים חומרי גירוי, חומרי הדברה או מבשמים למיניהם. חומר ירוק מתפרק מיד לאחר ניקוי ספות ואינו משאיר תחושה של דביקות על הספות.לרוב מקובל לבצע ניקוי ספות באמצעות סבונים או דטרגנטים למיניהם, אם לא שוטפים את שאריות הסבון מתוך הבד כפי שצריך, שאריות אלו מתייבשות והופכות לדביקות. דביקות זו לוכדת לכלוך והספה שוב נראת אפרפרה כבר לאחר זמן קצר בתום הניקוי. חומרים שלנו באגם הינם ללא סבון, המוצרים הינם יבוא מארה"ב ובאישור משרד הבריאות האמריקאי. SoapFree - ללא  סבון - אינו משאיר כלל דביקות על הבד לאחר ניקוי ספות

ניקוי ספות כפעולת מנע

ניקוי ספות אינו רק תיקון ללכלוך שנגרם בעבר, אלא גם פעולה מונעת שתשמור על הספה שלכם גם במקרה של לכלוך נוסף.
ניקוי ספות מבית אגם מנקה לכלוך מוצק (אבק, חול, שיערות של בני אדם ובעלי חיים ועוד), כמו גם כתמים (שתיה קלה, שתיה חמה, נוזלי גוף למיניהם, וגם כתמים מטושים ודומיהם) ולכלוך כללי (שנובע מדברים של היום יום כגון זיעה, פיח, שומן גוף, וכדומה). שלושת הגורמים הללו מיישנים ספה באופן משמעותי, ומקנים לה מראה רע, ריח רע, דהייה של הצבע ולאורך זמן גם רקבון. ניקוי ספות יעזור לכם לתת לספה עוד מספר שנים בשירותכם, בלי לקנות חדשה או להחליף את הריפוד בעלויות גבוהות יותר. עם כל ניקוי ניתן לקבל גם טיפול דוחה כתמים לבדים סינטתיים וכותנה, אשר ידאג לשמור לכם על הספה לעוד זמן רב בעזרת דחייה של נוזלים ואי העברתם למשטח הספה עצמה.

לסיכום - איך נבחר אצל מי ומתי לנקות את הספה?

חשוב לשים לב - לא כל לכלוך דורש ניקוי מקצועי. אם ישנן מעט שיערות של חתול על הספה ניתן להשתמש ב"רולר" אוסף שיערות, לדוגמה.
אם הספה כבר הוכתמה ונמצאת אצלכם מספר שנים, בכל מקרה נמצאים לכלוכים שאינכם יכולים לראות, ועל כן כל ספה שנמצאת אצלכם
מעל שנתיים או שלוש כנראה תזדקק לניקוי. המנקה צריך להיות אדם מוסמך, מומלץ בעל הסמכה בין לאומית, כדי שתוכלו לסמוך עליו לחלוטין עם אביזרי הריהוט בבית שלכם.  כמו כן, חשוב מאוד לעשות השוואת מחירים - הטוב ביותר לעד יהיה הטוב ביותר, אבל אם תוכלו למצוא את אותה הרמה .אותם החומרים במחירים זולים יותר, אין סיבה שלא לעשות את זה. חשוב לזכור - אלו הספות שאתם יושבים עליהן, אין אחרות. תדאגו לשמור עליהן נקיות, וככה גם אתם תשארו בריאים יותר, ויהיה לכם נוח יותר לשבת עליהן לאורך זמן.

לחצו על התמונות לצפיה בגודל מלא:

רגע לפני הניקוי

053-5757574